İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Her tür ikinci el eşya alım satım işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.İkinci el beyaz eşya mobilya ve televizyonlarınızı peşin olarak en iyi fiyata almamız için bize bir telefon açmanız yeterlidir. ikinci El eşya alanlar içinde sizlere en iyi fiyatları teklif etmek ilk önceliğimizdir.

Adres

Vatan Mah, Ordu Cd. No:279/B,
35020 Karabağlar/İzmir

E-Posta

info@spotcuahmet.com

İletişim | Spotçu Ahmet Konum

İzmir de ikinci el eşya alımında izmir spotçu olarak, eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Kullanmadığınız eşyaları satmaya karar verdiğinizde, öncelikle ne kadar bir tadilata ihtiyacı olduğuna bakılır. Sonrasında sizlere bir fiyat teklifi veririz. Bu teklif piyasa değerinde olmalıdır ki bizler bu eşyanın tamir ve bakımlarını yaptıktan sonra bir başka ihtiyaç sahibine yine piyasa değerinde satışını gerçekleştirebilmeliyiz.

İzmir spotçu olarak , Aliağa , Altındağ , Atakent , Bahçelievler, Balçova, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Dikili, Doğanlar, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kiraz, Konak, Kınık, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Uzundere, Yamanlar, Yeşilova, Yeşilyurt, Çamdibi, Çiğli, Ödemiş, Özkanlar, Üçyol ve İzmir’in tüm semt ve mahallelerine ikinci el eşya alım satım yapmaktayız.

Tıkla Ara!